רפואת המזרח הרחוק ברוח יהודית

אמנון בלוך, בעלים

*שם:  
*טלפון:  
אימייל:  
*הערה:  


 • רפואת המזרח הרחוק ברוח יהודית

  כילד, כנער וכאדם בוגר חשתי צורך להושיט יד ולעזור בשעת קושי או כאב. שנים רבות פעל בתוכי דחף עצום להושטת יד לעזרה והתחבטתי רבות בשאלה מהי הדרך המתאימה לו ביותר. 

  כדי להימנע מהחלטה - ברחתי אל אהבתי השניה – הטבע. שנים רבות הטמעתי את אהבתי בצומח: טיפחתי, סידרתי, עיצבתי, שימרתי, ושיקמתי גינות וגנים.

  החיבור לאדמה, החיבור לצומח על סוגיו וגווניו השונים, היכולת לקחת חלקת אדמה זרועת קוצים ואבנים ולהוציאה תחת ידיי גינה פורחת ויפה, חלקת אלוהים קטנה, קסם לי והשקעתי בה את כל כולי, מנסה להתחמק מהדחף שגדל והתעצם בי – לעשות למען אהבתי הגדולה – לטפל בבני אדם.

  עד שהחלטתי שהגיע הרגע המתאים. נרשמתי ללימודים ולמדתי במשך שנים: רייקי, הילינג יהודי, רפואה סינית ברוח יהודית ושיאצו.

  תחילה, טיפלתי בקרובים לי, בבני משפחתי, ובחבריי, וככל שרבו התגובות האוהדות העזתי והרחבתי את מעגל המטופלים, עזרתי לאנשים נוספים, והקלתי על כאביהם ובעיותיהם.


   
 • ...

  למרות שקיבלתי תגובות טובות ממטופליי, חשתי שאין זה מספיק והמשכתי ללימודי רפואה קוריאנית- סוג'וק, ורפואה יפנית, כדי להרחיב את השירות אותו אני נותן ללקוחותיי.
  בשנים האחרונות אני משלב בטיפולים כמה שיטות טיפול מרפואת המזרח הרחוק, הכל על פי בעיותיו הרפואיות של היושב מולי: 
  דיקור סיני משולב עם דיקור קוריאני ויפני, שלוש שיטות שונות בגישתן. אליהן אני מוסיף לחיצות, טיפול בצבע, זרעים ובעת הצורך – הילינג. 

  במסגרת עבודתי – הקלתי על סבלם של רבים ויש המגיעים אליי מרחוק, אם לטיפול בבעיה רפואית או לטיפול קבוע אחת לחודש לשימור הקיים ושיפורו. ממש כמו "טיפול 10.000" לרכב, גישה התואמת את העקרון העומד מאחורי רפואת המזרח הרחוק, האומר: שלם לרופא כשאתה בריא ולא תגיע אליו חולה.

 • ...

  את הצלחותיי איני זוקף לעצמי, אלא מפנה את הקרדיט לבורא עולם, וטוען שאני רק צינור מחבר. 
  בדרכי אני מתשאל את הלקוח בפגישה ראשונה ומברר מהו מצבו הבריאותי. לאחר חשיבה מעמיקה אני מתאים לו את דרך הטיפול הטובה עבורו ובטיפול אחד או בסדרת טיפולים בת כמה מפגשים – בהתאם לנדרש – אני מטפל ביושב מולי, שואל ומברר, מחייך ומרגיע, בנועם ובהרבה אהבה לתחום.

BizMakeBiz פותח ע"י